22/06/2019
Dobra okazja do reaktywowania fan-page'a po paru latach przerwy.
Mamy się czym pochwalić. Nasz Franciszek został wczoraj ceremoniarzem. Oznacza to, że w naszej parafii mamy obecnie trzech ceremoniarzy.
http://diecezja.sosnowiec.pl/news/olkusz:-beda-jeszcze-blizej-oltarza-3453