14/06/2019
‼️‼️Moi kochani Pielgrzymi :) ‼️‼️
🔥Zakończyła się nasza pielgrzymka na Warmię i Mazury :) Ufam, że wspomnienia macie piękne!!! Dziękuję z całego serca Wam wszystkim za cudownie spędzony czas... czas modlitwy, wzajemnych rozmów, poznawania nowych miejsc...
👍Poniżej pozwoliłem sobie umieścić link do zdjęć, które nam udostępnił Pan Ryszard, za co mu z serca dziękujemy :) :) :) Zdjęć jest dużo (ponad 600 :)) Można je sobie pobrać na komputer, pendrive i zobaczyć np na TV lub wywołać w fotolabie :)🔥
https://1drv.ms/f/s!AjvrSDKhIreKgcARJdT6efH5HkiqeA