25/06/2021
Zapraszamy do nauki w Dominikańskim Studium Filozofii i Teologii w roku akademicki 2021/2022!
Oferujemy zajęcia w jednym z dwóch trybów:
✔️ wykłady stacjonarne w Klasztorze Dominikanów w Krakowie;
✔️ nauka online (streaming lub nagrania video).
Szczegółowe informacje dotyczące zapisów oraz formy zajęć dostępne są na stronie internetowej:
https://dsft.dominikanie.pl/nasze-projekty/dominikanskie-studium-filozofii-i-teologii/?fbclid=IwAR2NJZHw0uTLIeDWoGLDuuXMMdB5qxNQrim6454O2tjGZtxyQYCPBvLcvwE
Nasza szkoła powstała z wyraźnej potrzeby edukacji w zakresie filozofii i teologii, szczególnie wśród ludzi świeckich. Organizowane od października 2010 roku zajęcia w DSFT potwierdzają niemalejące zainteresowanie tymi dyscyplinami. Dlatego, proponujemy systematyczne i dogłębne poznawanie tego, w co wierzymy.
Co i dla kogo?
Zapraszamy uczniów, studentów, absolwentów i osoby pracujące.
WIEK ANI WYKSZTAŁCENIE NIE GRAJĄ ROLI
I rok: dla tych, którzy chcą zacząć Studium od nowego semestru; informacja o zapisach pojawi się na stronie internetowej i naszym profilu FB; tym niemniej - mogą Państwo podawać tę wiadomość dalej; w r. 2021/2022 odbędzie się 10 zjazdów (po 10 godzin lekcyjnych każdy).
Opłaty: nauka stacjonarna: semestr - 300 zł, czyli - 600 zł za rok; nauka online: semestr 250 zł, czyli 500 zł za rok.
UWAGA! Jeśli wpłata za pierwszy semestr I roku z nieuzasadnionych przyczyn nie wpłynie na nasze konto w podanym przez nas, wrześniowym terminie - będziemy to traktowali jako rezygnację.
II rok: wszystkich, którzy ukończyli zajęcia na I roku - zapraszamy na rok II; zajęcia przedobiednie poświęcone będą na wykłady (60 godzin lekcyjnych), zaś poobiednie będą wykładami monograficznymi o różnorodnej tematyce (40 godzin); odbędzie się 10 zjazdów (po 10 godzin lekcyjnych każdy).
Opłaty: wykłady stacjonarne – 275 zł/semestr, czyli 550 zł za rok; wykłady online - 225 zł za semestr, czyli 450 zł za rok.
III rok: zapraszamy tych, którzy ukończyli rok II; zajęcia mają formę seminarium poświęconemu lekturze wybranych fragmentów Summy Teologii św. Tomasza z Akwinu; odbędzie się 10 zjazdów po 6 godzin; dodatkowo wszyscy studenci będą mieli dostęp online do wykładów monograficznych (40 godzin). Łącznie więc III rok będzie liczył 100 godzin zajęć).
Opłaty: zajęcia stacjonarne - 250 zł/semestr, czyli 500 zł/rok; nagrania online: 200 zł/semestr, czyli 400 zł/rok.
*W zajęciach III roku zachodzi zmiana – wszyscy Państwo, w ramach opłaty podstawowej, będą mieli dostęp online do wykładów monograficznych.
IV rok: zapraszamy tych, którzy ukończyli III rok Studium, a także tych z Państwa, którzy chcą kontynuować naukę pomimo, że cztery lata nauki mają już za sobą; w kolejnym roku - wciąż będą to wykłady biblijne; odbędzie się 10 zjazdów, po 6 godzin każdy (oraz 40 godzin wykładów monograficznych* – dostęp wyłącznie online. Łącznie 100 godzin lekcyjnych podczas roku nauki). Ze względu na warunki lokalowe, na które nie mamy wpływu - pierwszeństwo w zapisach na IV rok w formie stacjonarnej będą mieli studenci, którzy teraz lub rok temu skończyli III rok; jeśli zostaną miejsca - również Państwo, którzy już studiowali na IV roku – będą mogli zapisać się na wykłady stacjonarne.
Opłaty: stacjonarnie - 250 zł/semestr, czyli 500 zł za rok; online – 200 zł/semestr, czyli 400 zł za rok.
*W zajęciach IV roku zachodzi zmiana – wszyscy Państwo, w ramach opłaty podstawowej, będą mieli dostęp online do wykładów monograficznych.