02/07/2023
Kilka dni temu, wraz z naszym opiekunem ks. Radosławem odwiedziliśmy Motoarenę w Toruniu, na której oglądaliśmy żużel, a dokładniej starcie pomiędzy KS Apator Toruń a Unia Leszno. 😎💪😍
A tu kilka fotek z Motoareny...🤩🤍😍👊