Halo, Ordo Iuris? Przyjedźcie na Fejsbuka.

Halo, Ordo Iuris? Przyjedźcie na Fejsbuka. Strona gromadzi linki i teksty ułatwiające zwalczanie szkodliwych i niedorobionych projektów ustaw, w których tworzenie zaangażowany był ktokolwiek z O.I.

22/02/2022

Ponieważ czasem wpisy na FB spadają to link będzie w komentarzu a tutaj będzie przeklejenie treści a potem krótka historia o panu Charlesie Boycotcie.

Cytat z profilu Nagroda Januszów Fandomu im. Andrzeja
"No hej, myśleliście, że to koniec nagród? Otóż nie! Tym razem mamy nagrodę specjalną.
Szanowna Kapituła Nagrody Januszów Fandomu im. Andrzeja przyznaje specjalna nagrodę "Himalaje Hipokryzji" larpowi Witcher School!
Dlaczego zapytacie? Przecież to takie fajne inkluzywne miejsce! No chyba jednak nie, bo wedle doniesień, Anna Wawrzyniak, która współpracuje z Witcher's School, jest członkinią Ordo Iuris! Tej samej organizacji, która jest jawnie homofobiczna, której Polki zawdzięczają strach przed ciążą. Brawo k***a, organizatorzy, brawo. Myśleliście, że nikt się nie połapie? xD
Mamy nadzieję, że ludzie się dowiedzą, że Witcher's School jest wspierane przez członków organizacji, która nie jest sponsorowana przez Kreml. xD"

Powiecie a co to kogo obchodzi co robią po pracy ludzie działający w Ordo Iuris?
Odpowiedź wymaga krótkiego przybliżenia postaci pan Charlesa Boycotta. Był on w latach 1873-1880 zarządcą majątku lorda Erne, w irlandzkim hrabstwie Mayo. We wrześniu 1880 roku, jak zwykle do tej pory, miał zebrać czynsz od dzierżawców ziem należących do tego majątku. Wobec kiepskiego urodzaju właściciel łaskawie obniżył czynsz o 10% ale dzierżawcy uważali, że dopiero 25% obniżka byłaby sprawiedliwa. Boycott, który dzięki byciu dość małostkowym zarządca już wcześniej nie cieszył się poważaniem lokalnej społeczności, musiał przekazać wiadomość, że obniżka wynosi 10% i ani pensa mniej. Część z dzierżawców odmówiła wobec tego zapłaty a Boycott szybko uzyskał nakazy eksmisji dla 11 z nich.
Lokalna społeczność, głównie kobiety, skutecznie uniemożliwiła samo dostarczenie nakazu eksmisji już do trzeciej z tych 11 osób - w ruch poszły kamienie, błoto i nawóz. Następnie majątek opuściły wszystkie pracujące w nim osoby, lokalne sklepy zaprzestały sprzedaży jakichkolwiek towarów panu Boycottowi, przekonano listonosza do niedostarczania poczty, nakłoniono kobietę prowadzącą punkt telegrafu do nieprzekazywania wiadomości.
Już w październiku pan Boycott osobiście dostarczył do gazety "The Times" rozpaczliwy opis swojej sytuacji. Na ten apel pod ochroną wojska w pierwszej połowie listopada 1880 roku Boycott otrzymał pomoc w zbiorach. Ale już 27 listopada, znów pod eskortą wojska, opuścił majątek. Chociaż zdołano wynająć dla niego powóz z końmi, to nie zdołano znaleźć żadnego woźnicy skłonnego powozić tym pojazdem i znów potrzebna była pomoc wojska dla pana Boycotta.
Tak wyglądała sytuacja od której pochodzi polskie słowo "bojkot". Ordo Iuris, Instytut Logos, Fundacja/Stowarzyszenie im. ks. Piotra Skargi szybko zamknęłyby swoją działalność, gdyby osoby dla nich pracujące nie miałyby gdzie, a przynajmniej nigdzie blisko, niczego kupić, niczego zamówić, znaleźć fachowca do naprawy czegokolwiek co im jest potrzebne do działalności.

28/01/2022

Jak pewnie słyszeliście, w Ordo Iuris doszło do rozłamu.
Początkowe spekulacje że to pan Bartyzel zabrał ze sobą bardziej fundamentalistyczny odłam i strząsnął ze stóp pył bezbożnej krainy OI chyba nie znajdują potwierdzenia..... bo wygląda na to, że przyczyną rozłamu jest romans między jednym z byłych już współpracowników OI i żoną jego kolegi z tejże instytucji.
Przypominam tutaj, czysto przyjacielsko, że OI zabierało się ostatnio za zwalczanie samej idei rozwodów. O tym, że członkowie tej organizacji uznają ze jedyne właściwe małżeństwo według zasad KK, czyli (teoretycznie) nierozerwalne chyba przypominać nikomu nie trzeba, prawda?

I nie, nie odczuwam żadnej "schadenfreude". Życie jest o wiele bardziej skomplikowane niż jakiemukolwiek fanatykowi religijnemu się śniło.

Wracamy do repostowania Mordo Iuris.tradycyjnie, na wypadek zrzucenia oryginału wklejamy treść:"❌ Jeśli myślałyście, że ...
25/05/2021

Wracamy do repostowania Mordo Iuris.
tradycyjnie, na wypadek zrzucenia oryginału wklejamy treść:
"❌ Jeśli myślałyście, że wyrok Julii Przyłębskiej ws. zakazu aborcji usatysfakcjonuje Ordo Iuris, to mamy złą wiadomość. Fundamentaliści wiedzą, że ich prawo jest martwe. I nie podoba im się to. Bardzo.
❌Dlatego z odsieczą przybywa Ordo Iuris, z całą gamą pomysłów, jak jeszcze bardziej utrudnić życie osobom mogącym zajść w ciążę w Polsce.
‼️antykoncepcja awaryjna rzekomo niezgodna z aktualnym prawem antyaborcyjnym
‼️zaostrzenie stosowania przepisów zakazujących pomocnictwa w aborcji
‼️ukrócenie wyjazdów do zagranicznych klinik aborcyjnych
‼️zakazanie używania tabletek aborcyjnych
‼️I oczywiście zawiadomienie do prokuratury o rzekomym złamaniu prawa przez Aborcyjny Dream Team.
❌ Cóż, nie mamy złudzeń, że Ordo Iuris dołoży wszelkich starań, aby obrzydzić życie i rodzicielstwo w Polsce oraz wykorzystać wszystkie dostępne środki do represjonowania osób, które ułatwiają i robią aborcje.
❌ I dlatego przypominamy, że jeśli potrzebujecie aborcji, jest +48 22 29 22 597 Nie damy się! Będziemy solidarne w aborcjach i będziemy wspierać się, żeby każda miała wybór!
❌ Ordo, czekamy na pozew.
***
PS. Ordo Iuris chce nas pozwać za nazwanie Jerzego Kwaśniewskiego dzbanem - możesz wesprzeć nasze działania: zrzutka.pl/z/mordoiuris
"

❌ Jeśli myślałyście, że wyrok Julii Przyłębskiej ws. zakazu aborcji usatysfakcjonuje Ordo Iuris, to mamy złą wiadomość. Fundamentaliści wiedzą, że ich prawo jest martwe. I nie podoba im się to. Bardzo.
❌Dlatego z odsieczą przybywa Ordo Iuris, z całą gamą pomysłów, jak jeszcze bardziej utrudnić życie osobom mogącym zajść w ciążę w Polsce.
‼️antykoncepcja awaryjna rzekomo niezgodna z aktualnym prawem antyaborcyjnym
‼️zaostrzenie stosowania przepisów zakazujących pomocnictwa w aborcji
‼️ukrócenie wyjazdów do zagranicznych klinik aborcyjnych
‼️zakazanie używania tabletek aborcyjnych
‼️I oczywiście zawiadomienie do prokuratury o rzekomym złamaniu prawa przez Aborcyjny Dream Team.
❌ Cóż, nie mamy złudzeń, że Ordo Iuris dołoży wszelkich starań, aby obrzydzić życie i rodzicielstwo w Polsce oraz wykorzystać wszystkie dostępne środki do represjonowania osób, które ułatwiają i robią aborcje.
❌ I dlatego przypominamy, że jeśli potrzebujecie aborcji, jest +48 22 29 22 597 Nie damy się! Będziemy solidarne w aborcjach i będziemy wspierać się, żeby każda miała wybór!
❌ Ordo, czekamy na pozew.
***
PS. Ordo Iuris chce nas pozwać za nazwanie Jerzego Kwaśniewskiego dzbanem - możesz wesprzeć nasze działania: zrzutka.pl/z/mordoiuris

No ale to jest jednak ciekawy zbieg okoliczności, prawda?Tradycyjnie, treść posta Mordo Iuris przeklejona niżej, na wypa...
11/03/2021

No ale to jest jednak ciekawy zbieg okoliczności, prawda?

Tradycyjnie, treść posta Mordo Iuris przeklejona niżej, na wypadek spadnięcia oryginału.
❌ Już cztery tygodnie trwają poszukiwania zaginionego tomu akt sprawy ks. Andrzeja Dymera, który przez lata dopuszczał się przestępstw seksualnych wobec nieletnich i pozostał bezkarny do śmierci. Dziwnym trafem zaginął akurat 11. tom akt zawierający dane wrażliwe ofiar księdza Dymera.
❌ Sprawę opisała szczecińska Wyborcza. Chodzi o akta sprawy ks. Dymera umorzonej w 2009 r. Akta trafiły do sądu, który zajmował się sprawą o zniesławienie wytoczoną w 2019 r. przez Dymera dziennikarzowi Wyborczej. Ostatnio prokuratura upomniała się o zwrot akt i wówczas okazało się, że brakuje tomu z danymi pokrzywdzonych. Ani obrońca dziennikarza ani sędzia prowadząca sprawę nie korzystali z tego tomu. Wcześniej akta krążyły między sądem a prokuraturą.
❌ Nie wiadomo więc nawet, na jakim etapie zaginęły dokumenty. A znajdujące się w nich informacje to w dużej mierze pokłosie pracy dominikanina, o. Mogielskiego, który jako pierwszy stanął po stronie ofiar Dymera i próbował nagłośnić sprawę. Jeśli dokumenty się nie odnajdą, dotarcie do ofiar księdza Dymera, np. przez komisję ds. pedofilii, będzie bardzo utrudnione.
❌ Dziwny zbieg okoliczności, same/sami przyznajcie... Może to zaginięcie informacji jest komuś na rękę.

❌ Już cztery tygodnie trwają poszukiwania zaginionego tomu akt sprawy ks. Andrzeja Dymera, który przez lata dopuszczał się przestępstw seksualnych wobec nieletnich i pozostał bezkarny do śmierci. Dziwnym trafem zaginął akurat 11. tom akt zawierający dane wrażliwe ofiar księdza Dymera.
❌ Sprawę opisała szczecińska Wyborcza. Chodzi o akta sprawy ks. Dymera umorzonej w 2009 r. Akta trafiły do sądu, który zajmował się sprawą o zniesławienie wytoczoną w 2019 r. przez Dymera dziennikarzowi Wyborczej. Ostatnio prokuratura upomniała się o zwrot akt i wówczas okazało się, że brakuje tomu z danymi pokrzywdzonych. Ani obrońca dziennikarza ani sędzia prowadząca sprawę nie korzystali z tego tomu. Wcześniej akta krążyły między sądem a prokuraturą.
❌ Nie wiadomo więc nawet, na jakim etapie zaginęły dokumenty. A znajdujące się w nich informacje to w dużej mierze pokłosie pracy dominikanina, o. Mogielskiego, który jako pierwszy stanął po stronie ofiar Dymera i próbował nagłośnić sprawę. Jeśli dokumenty się nie odnajdą, dotarcie do ofiar księdza Dymera, np. przez komisję ds. pedofilii, będzie bardzo utrudnione.
❌ Dziwny zbieg okoliczności, same/sami przyznajcie... Może to zaginięcie informacji jest komuś na rękę.

27/02/2021

Serio, precz z "kąpromisem".

Tradycyjnie, poniżej tekst udostępnianego posta, tym razem od Miłość nie wykluczaJeśli lądowanie sondy Perseverance na M...
27/02/2021

Tradycyjnie, poniżej tekst udostępnianego posta, tym razem od Miłość nie wyklucza
Jeśli lądowanie sondy Perseverance na Marsie zrobiło na Was wrażenie, to lepiej usiądźcie, bo mamy dla Was coś naprawdę przełomowego.
Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, o którym zgodnie z wyrokiem sądu nie można mówić, że jest organizacją fundamentalistów finansowanych przez Kreml (chociaż jeśli o to chodzi to nie Kreml a Brazylia i ultrakonserwatyści z Tradiçao, Familia e Propriedade), opublikował raport zatytułowany "Sytuacja społeczna i prawna osób o skłonnościach homoseksualnych lub zaburzonej tożsamości płciowej w Polsce". Prawda, że piękny tytuł? Na stu stronach tego raportu możecie odbyć niezapomnianą podróż po równoległej rzeczywistości, w której osoby LGBT+ w Polsce żyją jak pączki w maśle, mają pełnię praw, a wręcz tych praw nadużywają, żeby dyskryminować osoby cispłciowe i heteroseksualne. Oto kilka wyimków:
Myślicie, że brak penalizacji przestępstw z nienawiści w polskim Kodeksie karnym, który sprawia, że nie sposób jest dochodzić sprawiedliwości w polskich sądach i o osobach LGBT+ można powiedzieć dowolną bzdurę (lub wmawiać ludziom, że molestują dzieci) również przy pomocy specjalnych billboardów i furgonetek, jest problemem? Błąd! “Wszystkie, wiążące Polskę, zobowiązania międzynarodowe w zakresie przeciwdziałania dyskryminacji zostały przez Polskę zrealizowane.”
Cieszycie się, że Kraków, Poznań i Warszawa zauważyły potrzebę otwierania schronisk i hosteli kryzysowych dla bezdomnych osób LGBT+? No to się nie cieszcie, bo “Finansowanie osobnej placówki stanowiłoby jaskrawy przejaw naruszenia zasady równego traktowania.”
Czy podobnie jak my uważacie, że w polskich szkołach powinni pojawić się Latarnicy, czyli nauczyciele i nauczycielki lub pedagodzy przygotowani do pomagania osobom LGBT+, przeciwdziałający przemocy rówieśniczej i pomagający uczniom i uczennicom zagrożonym samobójstwem? Znowu błąd! “Sugestia, że osoby takie „nie zawsze znajdują wsparcie wśród rodziny” (a to „wsparcie” miałyby zapewniać zamiast nich warszawskie szkoły), zmierza w kierunku otwartego naruszenia art. 48 Konstytucji [który] gwarantuje rodzicom prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. (..) Przeciwstawianie ucznia jego własnej rodzinie jest absolutnie niedopuszczalne w świetle ustawy zasadniczej.”
Uważacie, że państwo powinno wspierać osoby transpłciowe w tranzycji? Ordo Iuris w sumie też! Ale jednak nie dokońca, bo terapia o jakiej mówią to terapie korekcyjne mające na celu przekonać osoby transpłciowe, że tak naprawdę coś im się pomieszało: “Trudność z identyfikacją płciową nielicznej w istocie grupy obywateli, przemawia nie za potrzebą przewartościowania pojęcia płci, a raczej za zapewnieniem tym osobom przez państwo odpowiedniej, finansowanej ze środków publicznych, terapii”. A już wydawało się że piekło zamarznie a my zgodzimy się z ultra-konserwatystami! “Terapia hormonalna dostępna dla każdej osoby!” to wspaniały slogan, który chyba pożyczymy od naszych nowych przyjaciół z Ordo Iuris.
Nie wiem czy słyszałyście Osoby, ale osoby LGBT+ gardzą instytucją małżeństwa i rodzicielstwa, uważając ją za "stereotyp". Ciekawe? Bardzo! W Miłość Nie Wyklucza gardzimy nią tak silnie, że już od dziesięciu lat walczymy o wprowadzenie równości małżeńskiej. Ale być może walka jest zupełnie niepotrzebna, bo jak możemy przeczytać w raporcie Ordo Iuris: “Osoby pozostające w takich związkach, w tym w związkach jednopłciowych, dysponują szeregiem istniejących już instytucji prawnych, nieznające płci ani orientacji seksualnej, mających uniwersalny zakres zastosowania: pełnomocnictwo, współwłasność, umowy nazwane i nienazwane, roszczenia z tytułu bezpodstawnego wzbogacenia, testament itd”.
Tłumacząc z pseudoprawniczego na nasze - po co komu małżeństwa skoro zawsze można wydać miliony monet na notariusza i walkę z systemem żeby w końcu mieć pierwiastek praw, z jakich korzystają małżeństwa.
Sprawy, o których dzisiaj piszemy, nie są zabawne. Jesteśmy sfrustrowane, źli, i zwyczajnie zmęczone - i dlatego też zdecydowaliłyśmy się na prześmiewczą formę wpisu. Polecamy Waszej lekturze również komentarz Grupa Stonewall. Jest w o wiele bardziej poważnym tonie, ale warto się z nim zapoznać - grupa stonewall rozprawia się w nim z kłamstwami Ordo Iuris o Marszu Równości w Białymstoku.

Jeśli lądowanie sondy Perseverance na Marsie zrobiło na Was wrażenie, to lepiej usiądźcie, bo mamy dla Was coś naprawdę przełomowego.

Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, o którym zgodnie z wyrokiem sądu nie można mówić, że jest organizacją fundamentalistów finansowanych przez Kreml (chociaż jeśli o to chodzi to nie Kreml a Brazylia i ultrakonserwatyści z Tradiçao, Familia e Propriedade), opublikował raport zatytułowany "Sytuacja społeczna i prawna osób o skłonnościach homoseksualnych lub zaburzonej tożsamości płciowej w Polsce". Prawda, że piękny tytuł? Na stu stronach tego raportu możecie odbyć niezapomnianą podróż po równoległej rzeczywistości, w której osoby LGBT+ w Polsce żyją jak pączki w maśle, mają pełnię praw, a wręcz tych praw nadużywają, żeby dyskryminować osoby cispłciowe i heteroseksualne. Oto kilka wyimków:

Myślicie, że brak penalizacji przestępstw z nienawiści w polskim Kodeksie karnym, który sprawia, że nie sposób jest dochodzić sprawiedliwości w polskich sądach i o osobach LGBT+ można powiedzieć dowolną bzdurę (lub wmawiać ludziom, że molestują dzieci) również przy pomocy specjalnych billboardów i furgonetek, jest problemem? Błąd! “Wszystkie, wiążące Polskę, zobowiązania międzynarodowe w zakresie przeciwdziałania dyskryminacji zostały przez Polskę zrealizowane.”

Cieszycie się, że Kraków, Poznań i Warszawa zauważyły potrzebę otwierania schronisk i hosteli kryzysowych dla bezdomnych osób LGBT+? No to się nie cieszcie, bo “Finansowanie osobnej placówki stanowiłoby jaskrawy przejaw naruszenia zasady równego traktowania.”

Czy podobnie jak my uważacie, że w polskich szkołach powinni pojawić się Latarnicy, czyli nauczyciele i nauczycielki lub pedagodzy przygotowani do pomagania osobom LGBT+, przeciwdziałający przemocy rówieśniczej i pomagający uczniom i uczennicom zagrożonym samobójstwem? Znowu błąd! “Sugestia, że osoby takie „nie zawsze znajdują wsparcie wśród rodziny” (a to „wsparcie” miałyby zapewniać zamiast nich warszawskie szkoły), zmierza w kierunku otwartego naruszenia art. 48 Konstytucji [który] gwarantuje rodzicom prawo do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. (..) Przeciwstawianie ucznia jego własnej rodzinie jest absolutnie niedopuszczalne w świetle ustawy zasadniczej.”

Uważacie, że państwo powinno wspierać osoby transpłciowe w tranzycji? Ordo Iuris w sumie też! Ale jednak nie dokońca, bo terapia o jakiej mówią to terapie korekcyjne mające na celu przekonać osoby transpłciowe, że tak naprawdę coś im się pomieszało: “Trudność z identyfikacją płciową nielicznej w istocie grupy obywateli, przemawia nie za potrzebą przewartościowania pojęcia płci, a raczej za zapewnieniem tym osobom przez państwo odpowiedniej, finansowanej ze środków publicznych, terapii”. A już wydawało się że piekło zamarznie a my zgodzimy się z ultra-konserwatystami! “Terapia hormonalna dostępna dla każdej osoby!” to wspaniały slogan, który chyba pożyczymy od naszych nowych przyjaciół z Ordo Iuris.

Nie wiem czy słyszałyście Osoby, ale osoby LGBT+ gardzą instytucją małżeństwa i rodzicielstwa, uważając ją za "stereotyp". Ciekawe? Bardzo! W Miłość Nie Wyklucza gardzimy nią tak silnie, że już od dziesięciu lat walczymy o wprowadzenie równości małżeńskiej. Ale być może walka jest zupełnie niepotrzebna, bo jak możemy przeczytać w raporcie Ordo Iuris: “Osoby pozostające w takich związkach, w tym w związkach jednopłciowych, dysponują szeregiem istniejących już instytucji prawnych, nieznające płci ani orientacji seksualnej, mających uniwersalny zakres zastosowania: pełnomocnictwo, współwłasność, umowy nazwane i nienazwane, roszczenia z tytułu bezpodstawnego wzbogacenia, testament itd”.
Tłumacząc z pseudoprawniczego na nasze - po co komu małżeństwa skoro zawsze można wydać miliony monet na notariusza i walkę z systemem żeby w końcu mieć pierwiastek praw, z jakich korzystają małżeństwa.

Sprawy, o których dzisiaj piszemy, nie są zabawne. Jesteśmy sfrustrowane, źli, i zwyczajnie zmęczone - i dlatego też zdecydowaliłyśmy się na prześmiewczą formę wpisu. Polecamy Waszej lekturze również komentarz Grupa Stonewall. Jest w o wiele bardziej poważnym tonie, ale warto się z nim zapoznać - Grupa Stonewall rozprawia się w nim z kłamstwami Ordo Iuris o Marszu Równości w Białymstoku.

[Ekipa MNW]

Takie małe przypomnienie, że represje są stosowane nie tylko wobec osób protestujących w obronie kobiet.No i oczywiście,...
03/02/2021

Takie małe przypomnienie, że represje są stosowane nie tylko wobec osób protestujących w obronie kobiet.
No i oczywiście, jak to w Polsce - "prawo" chroni człowieka do urodzenia i od momentu naturalnej śmierci, w międzyczasie obowiązuje zasada "niedajsie".

16-LETNI, WZOROWY UCZEŃ TRAFI PRZED SĄD RODZINNY. BO UŻYŁ MEGAFONU NA STRAJKU KLIMATYCZNYM

Ta historia jest absurdalna, przerażająca i załamująca jednocześnie. 16-letni Kacper Lubiewski ma średnią ocen powyżej 5,6, jest czterokrotnym stypendystą marszałka województwa za wyniki w nauce, a w tym roku otrzymał stypendium Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci. Jest też członkiem Europejskiego Parlamentu Młodzieży i jednym z założycieli Młodzieżowy Strajk Klimatyczny Opole.

I to właśnie za udział w strajku wzorowym uczniem zainteresowała się policja. Dlaczego? Bo podczas przeprowadzonego 9 grudnia Spaceru dla Przyszłości 16-latek przez chwilę przemawiał przez megafon. Jak wyjaśniała policja, naruszył więc ustawę o ochronie środowiska.

Policja o "zajściu" poinformowała więc sąd rodzinny, wyrażając jednocześnie przypuszczenie, że może być zdemoralizowany. I choć kurator uznał oczywiście, że nie jest, a sam Kacper był pewien, że sąd sprawą się nie zajmie... stało się inaczej.

"Zostałem dzisiaj poinformowany przez mojego adwokata, że sąd podjął decyzję o nadanie biegu mojej sprawie (...). Sprawa więc oficjalnie już istnieje i dojdzie do rozprawy" - napisał Kacper w poniedziałek wieczorem na swoim profilu na Facebooku.

I dodał: "Faktyczne represje wobec mnie oraz aktywistów klimatycznych tak naprawdę więc dopiero się rozpoczynają. Choć dalej nie sądzę, że dojdzie do wymierzenia jakkolwiek kary, to ta sytuacja z dzisiaj sprawia, że zaczynam wątpić. Wszyscy przepowiadali rychły koniec sprawy, a jednak ma ona swój dalszy bieg. Absurd i ośmieszenie państwa, policji oraz instytucji prawnych nie ma końca."

O sprawie napisało już OKO.press (link w komentarzu). Widoczny na zdjęciu Kacper prosi o udostępnianie jego historii, by pomóc w nagłośnieniu sprawy. Bo jak słusznie tłumaczy - nie można uznawać tego za normalne i się do tego przyzwyczajać.

Dlatego proszę Was o to samo.
--
Znajdziesz mnie też na instagramie: https://www.instagram.com/ekodziennikarz/

Inwestycje Wielkopolski, Toyota Polskanie wiem czy chcecie być kojarzeni z fejkami...
20/01/2021

Inwestycje Wielkopolski, Toyota Polska
nie wiem czy chcecie być kojarzeni z fejkami...

epoznan.pl pokazuje skrajny brak odpowiedzialności za Poznań, szerząc kłamstwa dla zysku.

Tytuł tekstu: "Szwecja: czetery osoby zmarły po przyjęciu szczepionki przeciw Covid-19".

O cholera! Ale zaraz… Co to tu jest w drugim akapicie tekstu napisane w cytacie? "NIE WIDZIMY ZWIĄZKU PRZYCZYNOWEGO MIĘDZY SZCZEPIENIEM A ŚMIERCIĄ".

Ciekawe, nie? Co by tu zrobić, żeby dać prawdziwą, poznańską nauczkę tym chciwym idiotom? Mam pewien pomysł…

Hej Inwestycje Wielkopolski i Toyota Polska!

Na pewno chcecie się reklamować na tym kłamliwym portalu?

Radzę poważnie rozważyć wycofanie reklam widocznych na screenie i dodać epoznan.pl do Waszych czarnych list reklamodawców. Bądźcie bardziej odpowiedizalni niż redakcja.

No bo skoro kłamią w artykule, to może reklamy też kłamią, co? :)

Pomyślcie. A ja sobie właśnie szkicuję pismo do Rady Etyki Mediów i zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

Piąteczek! Lubię piąteczki!

P.S. Kochana redakcjo epoznan.pl, jeśli to przeczytacie i przyjdzie wam do głowy, że może samo usunięcie tego artykuły wystarczy, żeby mnie zatrzymać – o nie, nie, moi drodzy. Minęliśmy ten punkt. Zapłacicie. Pozdrówka.

Według Solidarnej Polski[1] bezdzietne małżeństwo to nie jest rodzina. Także samotny rodzic, np. wdowiec czy wdowa, raze...
19/01/2021

Według Solidarnej Polski[1] bezdzietne małżeństwo to nie jest rodzina. Także samotny rodzic, np. wdowiec czy wdowa, razem z dziećmi też nie jest dla nich rodziną. Dziadkowie wychowujący osierocone wnuki to dla nich również nie jest rodzina.
Zrzut ekranu poniżej[2]
[1] taka partia której szefuje Zbigniew "Zero" Ziobro, więc się ich czasem nazywa "ziobrystami"
[2] żeby im nie nabijać wejść

/admin3

Adres

Malebolge, Dół 6 (Hipokryci)
Hel
66-666

Telefon

+48666666666

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Halo, Ordo Iuris? Przyjedźcie na Fejsbuka. umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij