05/01/2020
Dnia 29.12.2019 r. młodzież naszego KSM'u wraz z księdziem wikariuszem odwiedziła ludzi którzy mieszkają samotnie w Gwoźnicy. Zaśpiewali im kolędy, połamali się opłatkiem oraz to czego im najbardziej brakowało poprostu z nimi porozmawiali. Za rok młodzież ma w planach powtórzyć tego rodzaju akcje.