27/03/2021
Pierwszą EDK w Rejonie Gwoździec mamy za sobą! ❤️ Wczoraj o godzinie 20.00 rozpoczęliśmy Nasze nocne pielgrzymowanie, a skończyliśmy o godzinie 3.26. Jestem z całej Naszej grupy DUMNA (warto wspomnieć, że Nasza grupa liczyła aż 27 osób! ❤️) Jesteśmy po długiej i męczącej wędrówce, ale jakże pięknej wędrówce! ❤️ Nasza trasa była bardzo wymagająca fizycznie i psychicznie... Dlatego wielkie brawa dla Was, że daliście radę i wszyscy dotarliśmy do celu! ❤️ Warto tutaj wyróżnić najmłodszego uczestnika Naszej EDK, chłopca, który ma zaledwie 11 lat, a przeszedł z Nami dzielnie całą trasę, a także najstarsza Panią, która ma 54 lata! ❤️ Wielki szacunek i podwójne barwa dla Waszej dwójki! ❤️ Mam nadzieję, że z latami będzie Nas więcej! ❤️ Do zobaczenia za rok! ❤️❤️
Pozdrawiam Lider Rejonu,
Wiktoria Krakowska.