25/05/2026
🕯️ Dobiegły końca 🕊️ REKOLEKCJE PRZED ZESŁANIEM DUCHA ŚWIĘTEGO - Jak żyć w Duchu Świętym? - o. Adam Szustak OP. Zobaczcie jak wyglądał 3️⃣ - ostatni dzień.
👉 Nasze spotkanie rozpoczęliśmy modlitwą o Zesłanie Ducha Świętego przed Najświętszym Sakramentem: Poprowadził ją zespół muzyczny Odnowy w Duchu Świętym.
👉 Następnie wysłuchaliśmy świadectwa naszego parafianina Karola, który opowiedział o swojej drodze do Pana Boga.
👉 Zwieńczeniem i najważniejszym punktem całych rekolekcji była uroczysta liturgia Mszy Świętej Wigilii Zesłania Ducha Świętego. Swoim śpiewem posługiwała schola liturgiczna ośrodka Mysterium fidei, a o asystę liturgiczną zadbała parafialna służba liturgiczna i goście. Homilię wygłosił Ojciec Adam Szustak Langusta na palmie, któremu raz jeszcze dziękujemy za wartościowe konferencje i kazania.
👉 Po Mszy Świętej rozpoczęliśmy radosne uwielbienie, które poprowadził zespół Odnowy w Duchu Świętym, który posługiwał przez całe rekolekcje. Dziękujemy za Waszą obecność i ubogacenie tych dni!
To był dobry czas. Dziękujemy, że byliście z nami! 🕊️❤️