20/08/2023
Szczęść Boże 🙂
Wszystkim parafianom dziękuję za dwa lata wspólnego pielgrzymowania po drogach wiary i zawierzenia Bogu w Trójcy Jedynemu i Matce Najświętszej.
Niech dobro, które stało się naszym wspólnym udziałem zaowocuje w codziennym dawaniu świadectwa, że prawdziwie wierzymy w Chrystusa i swoje zmartwychwstanie.
Niech Boża Opatrzność czuwa nad Wami i Waszymi Rodzinami. Niech Boże Miłosierdzie towarzyszy Wam zawsze i wszędzie a przemożna opieka Matki Bożej Królowej Polski i Jej przed Bogiem wstawiennictwo wypraszam Wam potrzebne dary nieba.
Niech Matka Najświętsza w życiu każdej i każdego z Was uzdrawia, króluje i pociesza.
Dziękuję za wszystko 🙂
Niech Wam i Waszym Rodzinom Bóg błogosławi w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego +
Amen.
Z pamięcią w modlitwie i wdzięcznością w sercu.
Ksiądz Zbigniew Żurek 🙂