23/05/2026
☕🍰 Zapraszamy już jutro oraz w Boże Ciało na Kawę u Stanisława! 🕊️✨
Młodzież z Ruchu Światło-Życie będzie czekała na Was z pyszną kawą, herbatą, lemoniadą, ciastkiem i popcornem! ☕🍵🍋🍪
Zebrane ofiary zostaną przeznaczone na fundusz młodzieżowy 🙏💛
📍 Czekamy na Was przy altanie koło plebanii!
Do zobaczenia! 😊👋