06/01/2026
W minioną niedzielę w auli dolnego kościoła wystawione zostały Jasełka pt. "Weź Światełko", przygotowane przez naszą Scholę Dziecięcą i LSO. W przedstawieniu, młodzi aktorzy przedstawili zarówno oczekiwanie na przyjście Zbawiciela, jak i radość z Jego Narodzenia. Motywem przewodnim było Światło, którym jest sam Chrystus, a które On zapala w naszych sercach. Nad całością scenariusza i przygotowań czuwali Państwo Natalia i Krzysztof Osowscy, prowadzący Scholę oraz ks. Rafał 😇
W tym miejscu dziękujemy wszystkim, którzy wypełnili po brzegi naszą aulę, a także wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu Jasełek - Rodzicom, Wspólnocie Młodzieżowej, Fotografowi oraz wszystkim zaangażowanym 😎