18/01/2026
W sobotę 17 stycznia odbył się pierwszy zjazd Oazowej Szkoły Animatora 🐝.
Dzień rozpoczął się jutrznią, która - tak jak inne punkty modlitewne w ciągu dnia - nawiązywała do Oazy Nowej Drogi pierwszego stopnia, której tematykę poznawaliśmy podczas całego zjazdu. Nie tylko modlitwy, ale także śpiewy, namiot spotkania, spotkanie w grupach i pogodny wieczór, zostały przygotowywane przez uczestników OSA, w ramach ćwiczeń praktycznych.
Ks. Hubert poprowadził dla nas wykład, dotyczący komunikacji. Po obiedzie odbyły się warsztaty pod tytułem "Kim jest animator?", wykład zgłębiający świadomość członka Ruchu Światło-Życie, oraz warsztaty dotyczące metodologii Ewangelicznej Rewizji Życia. Na zakończenie tego intensywnego dnia podsumowaliśmy całą wiedzę, którą zebraliśmy w ciągu naszego pierwszego zjazdu.
Dziękujemy Monice i Krzysztofowi za zorganizowanie tej szkoły animatora!
Już dziś zapraszamy gorąco na Oazę Ewangelizacji w terminie 9-12 lutego dla osób mieszkających na Kujawach, oraz w terminie 23-26 lutego dla osób z Wielkopolski!