18/08/2025
Wracamy do Gliwic po 258. Ślubowanej Pieszej Pielgrzymce na Górę Świętej Anny z sercami pełnymi wdzięczności i radości. To były cztery dni wyjątkowego czasu – modlitwy, wspólnoty i doświadczenia Bożej obecności.
Nie sposób wszystkim podziękować, chcemy szczególnie podziękować:
🙏 ks. Proboszczowi z parafii Wszystkich Świętych Damian Trojan – za serce, ogrom pracy i organizację. Gdyby nie on, ta pielgrzymka nie mogłaby się odbyć.
🙏 ks. Grzegorzowi – za to, że pielgrzymował razem z nami cały czas, wspierał modlitwą i zaangażowaniem.
🙏 Piotrowi – naszemu przewodnikowi – za prowadzenie i czuwanie nad każdym krokiem i dopięciem wszystkiego na ostatni guzik.
🙏 Wszystkim służbom, darczyńcom, śpiewającym, kierującym ruchem i każdemu, kto w jakikolwiek sposób przyczynił się do tego, że mogliśmy bezpiecznie i radośnie pielgrzymować.
Pamiętaliśmy w modlitwie o wszystkich, którzy nie mogli być z nami osobiście, a także o pasterzach Kościoła gliwickiego Diecezja Gliwicka.
To był czas pięknych świadectw, wspólnej modlitwy i doświadczenia Kościoła jako rodziny.
📅 Zapraszamy również na Mszę Świętą po pielgrzymce – 7 września o godzinie 12:00 w kościele Wszystkich Świętych w Gliwicach. Będzie to okazja, aby jeszcze raz spotkać się razem, dziękować i wspominać ten wyjątkowy czas.
💬 Podzielcie się w komentarzach swoimi wspomnieniami – co najbardziej poruszyło Was na pielgrzymce w tym roku?
Wkrótce dodamy zdjęcia z tego roku.
Do zobaczenia za rok na szlaku!