09/05/2024
Ruszamy z kanapy! 😇
❗️DWA TYGODNIE❗️Już za dwa tygodnie widzimy się w Giżycku na wzgórzu św. Brunona podczas Diecezjalnego Dnia Młodzieży 🤍
Zgłoszenia spływają, a my nie możemy się już doczekać spotkania z Wami🤩
A do wszystkich, którzy jeszcze zastanawiają się nad uczestnictwem - nie może Cię zabraknąć! Przyjedź i spędź 22 maja w gronie Młodych, wspólnie uwielbiając Pana🙌🏼