26/05/2026
25 lat kapłaństwa…
Drogi Ojcze Mateuszu, dziękujemy za każde rekolekcje, po których człowiek wracał do domu inny niż wcześniej.
Za słowa, które zostają w sercu na długo.
Za modlitwę, spotkania wspóloty, wieczory uwielbienia i gitarę, która nieraz pomagała modlić się bardziej niż tysiąc słów.
Za franciszkańską prostotę, ogromne poczucie humoru i ten piękny dystans do siebie, który daje ludziom lekkość i pokój.
Dziękujemy za bycie naszym opiekunem duchowym we Franciszkańskim Zakonie Świeckich. Za prowadzenie i świadectwo kapłaństwa przeżywanego prawdziwie i z pasją.
Niech Pan dalej prowadzi Cię drogami dobra, a św. Franciszek i ukochana św. Gemma wypraszają Ci siłę, pokój i niegasnącą radość na kolejne lata posługi.
„Pokój i dobro” i jeszcze wiele pięknych pieśni do zagrania ❤️
Szczęść Boże z okazji 25-lecia święceń kapłańskich!
Z wdzieczniścią
Franciszkański Zakon Świeckich przy kościele Świętej Trójcy w Gdańsku
Franciszkanie w Gdańsku