06/03/2026
Szczęść Boże 😇
Kochani Pielgrzymi, Przyjaciele naszej wspólnoty.👣❤️
Chcielibyśmy Was dzisiaj zachęcić do wsparcia materialnego naszej siostry Weroniki, która razem ze swoją koleżanką, udaje się w lipcu tego roku do KAMERUNU na misje. 🇨🇲🌍
Siostra Weronika przez wiele lat pielgrzymowała z nami na Jasną Górę i dzieliła się tą miłością do każdego z nas poprzez swój uśmiech, dobre słowo, ale też przez służbę medyczną.
👣💉🩺
Dlatego prośba do Was Kochani o wsparcie tego wyjazdu ! Więcej informacji znajdziecie w poniższym linku⬇️:
https://zrzutka.pl/hn89ks?utm_medium=social&utm_source=messenger&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwdGRleAQXSvVleHRuA2FlbQIxMQBzcnRjBmFwcF9pZAo2NjI4NTY4Mzc5AAEe7QqF2EVsalXxOG2cHet6LwSmtfpiz3XIk4rZSD2PcqVxQ5ICsRpSiwuZ5VY_aem_ZJnl_5kQUsV_TjmUo8S3xw
Mbembe kiri! Bonjour! 👋Z tej strony Marta i Weronika – wolontariuszki Wolontariatu Misyjnego Salvator.W lipcu tego roku wyruszamy do Kamerunu, gdzie przez około trzy miesiące będziemy dzielić się miłością, dobrem i konkretną pomocą w placówkach prowadzonych przez misję Sióstr Józe...