25/04/2026
Ignacjańskie „magis” nad Bałtykiem! ⚓️
Nasza młodzież bierzmowana nie boi się wiatru! Dzisiaj nad morzem uczyliśmy się uważności i „duchowego słuchania” św. Ignacego Loyoli. 🤫💨
Był czas na głębokie refleksje i czas na zwykłe, radosne „bycie razem”. Budujemy relacje, które – mamy nadzieję – będą tak silne, jak dzisiejsze podmuchy morskiej bryzy! 🌊😊