20/12/2025
Podczas naszego wtorkowego spotkania uczestniczyliśmy w adoracji Najświętszego Sakramentu 🙏, połączonej z możliwością przedświątecznej spowiedzi ✝️. Następnie wzięliśmy udział w parafialnych rekolekcjach 📖, które były dla nas czasem refleksji i duchowego umocnienia. Po rekolekcjach odbyła się także rozmowa z księdzem rekolekcjonistą 💬, podczas której mogliśmy zadać pytania i uzyskać na nie wyczerpujące odpowiedzi. Dziękujemy księdzu Piotrowi za wygłoszone słowo i poświęcony nam czas 🤍✨.
W czwartek natomiast przeżywaliśmy wspólną wigilię 🎄✨, która była pięknym czasem radości, jedności i dzielenia się świąteczną atmosferą.