17/03/2022
„Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich” (Mt 18,20)🕊
Zapraszamy do dołączenia do naszej wspólnoty!
Czy będzie ciekawie? Przekonajcie się sami!
Spotkania odbywają się w każdy czwartek o godzinie 19.00 (po mszy na 18.30)
W razie pytań jesteśmy otwarci na kontakt zarówno przez Facebooka, jak i telefoniczny.