20/05/2026
🕊️ Wspólna modlitwa ma wielką moc! 🕊️
W najbliższy piątek o godzinie 18:00 odprawiona zostanie Msza Święta błagalna o zdrowie dla P. Joanny Kędra.
Jest to intencja od Pani Dyrektor, Grona Pedagogicznego i pracowników Szkoła Podstawowa W Cyganach.
Choroba i trudne chwile to czas, kiedy najbardziej potrzebujemy wsparcia Boga oraz bliskich ludzi. „Gdzie są dwaj lub trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich” (Mt 18, 20).
Połączmy nasze serca, myśli i modlitwy, aby wypraszać siłę, powrót do zdrowia oraz opiekę Matki Bożej.
Gorąco zapraszamy rodzinę, przyjaciół, znajomych oraz wszystkich ludzi dobrej woli do fizycznego udziału we Mszy Świętej. Jeśli nie możecie być z nami na miejscu, prosimy o duchową łączność i westchnienie w Jej intencji w Waszych domach.
Wspólnie możemy więcej. Do zobaczenia w piątek.
„Uzdrów mnie, Panie, a będę uzdrowiony...”
(Jr 17, 14) 🙏🏻