24/02/2022
Zapewne z każdy z nas już wie, że nastąpiła wielka tragedia. Rozpoczęła się Rosyjska agresja względem Ukrainy. Jak każda wojna niesie za sobą tylko ból i cierpienie niewinnych osób. W związku z tym w naszych parafiach podczas każdych nabożeństw będziemy usilnie prosić Boga o jak najszybszy pokój i zakończenie wojny. Chcemy przekazać też ważny komunikat naszego Arcybiskupa Jakuba, wzywający nas do modlitwy zarówno w cerkwiach jak i domach http://orthodox.bialystok.pl/modlitwa-o-pokoj-na-ukrainie/
Najbliższa Liturgia w Lidzbarku Warmińskim odbędzie się 26.02.2022 r. O godz. 9. Natomiast w Gorowie Iławeckim 27.02.2022 r. o godz 10
Modlitwa o pokój na Ukrainie Opublikowany 24 lutego 2022 | przez protodiakon Wiaczesław Perek Kancelaria Arcybiskupia z polecania JE Najprzewielebniejszego Jakuba Arcybiskupa Białostockiego i Gdańskiego informuje, iż Arcybiskup Jakub postanowił, by podczas Boskich Liturgii dołączyć do ekten...