Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży - Parafia Matki Bożej Łaskawej

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży  - Parafia Matki Bożej Łaskawej Strona stworzona w celu dzielenia się wydarzeniami związanymi z młodzieżą Ksm-u 😇

28/01/2024
Wczoraj nasz oddział uczestniczył w balu Karnawałowym organizowanym przez oddział Małogoszcz. Spotkanie rozpoczęliśmy od...
15/01/2023

Wczoraj nasz oddział uczestniczył w balu Karnawałowym organizowanym przez oddział Małogoszcz. Spotkanie rozpoczęliśmy od Mszy Świętej , po której nastąpił przez wszystkich oczekiwany bal karnawałowy . Nasz oddział postanowił się przebrać za postacie z filmu ,, James Bond ". Za niezapomniane wrażenia i spotkanie się po raz kolejny z członkami innych oddziałów naszej diecezji , serdecznie dziękujemy a organizatorom gratulujemy przygotowania tej zabawy.

GOTÓW ! 💛🤍💙❤️

GOTÓW!💛🤍💙❤️
05/01/2023

GOTÓW!💛🤍💙❤️

Dokładnie rok temu powstał oddział w Jędrzejowie. Dziękujemy Wam za wypowiedziane GOTÓW! 💛❤🤍💙 Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży - Parafia Matki Bożej Łaskawej

31/12/2022

Oggi, sabato 31 dicembre, alle ore 9.34, nel Monastero Mater Ecclesiae in Vaticano, il Signore ha chiamato a Sé il papa emerito Benedetto XVI.

,,Witaj Pokarmie, w którym niezmierzony nieba i ziemie Twórca jest zamkniony . Witaj Napoju zupełnie gaszący umysł pragn...
26/11/2022

,,Witaj Pokarmie, w którym niezmierzony nieba i ziemie Twórca jest zamkniony . Witaj Napoju zupełnie gaszący umysł pragnący."

Dzisiaj po spotkaniu uczestniczyliśmy w adoracji Najświętszego Sakramentu. Tematem przewodnim był ,, Adwent ".
Dziękujemy wszystkim wraz z księdzem proboszczem i ks. Marcinem za wspólne modlitwę .

GOTÓW ❤️💛💙🤍

13 listopada w  Chęcinach na Mszy Świętej pod przewodnictwem ks. bp. Andrzeja Kalety po ukończeniu rocznego przygotowani...
14/11/2022

13 listopada w Chęcinach na Mszy Świętej pod przewodnictwem
ks. bp. Andrzeja Kalety
po ukończeniu rocznego przygotowania kandydaci przystąpili do przyrzeczeń
Wszystkim którzy oficjalnie wypowiedzieli swoje GOTÓW a szczególnie z naszego oddziału Wiktorii , Michałowi i Grzegorzowi życzymy niesłabnącego zapału do służeniu Bogu , bliźnim i Ojczyźnie

GOTÓW! ❤️🤍💙💛

W dniach 28-30 października odbyły się rekolekcje pt. ,, Tajne Akta Twojej Duszy " w których po raz kolejny wzięliśmy ud...
04/11/2022

W dniach 28-30 października odbyły się rekolekcje pt. ,, Tajne Akta Twojej Duszy " w których po raz kolejny wzięliśmy udział .
W tych dniach towarzyszyła nam dobra zabawa , wspólna integracja z innymi oddziałami a przede wszystkim odczuwanie bliskości z Bogiem po przez codzienną modlitwę , adorację i konferencje .
W trakcie rekolekcji odbył się również Zjazd Diecezjalny , na którym mogliśmy podzielić się działanie jakie podejmowaliśmy prze rok .

Dziękujemy wszystkim za to wspólne doświadczenie.

Gotów! 💛💙🤍❤️

Na zakończenie Tygodnia Papieskiego nasz oddział po Mszy Świętej o  godz. 9:30 zorganizował spektakl przedstawiający wiz...
23/10/2022

Na zakończenie Tygodnia Papieskiego nasz oddział po Mszy Świętej o godz. 9:30 zorganizował spektakl przedstawiający wizytę papieża Jana Pawła II na Ziemi Świętokrzyskiej .

Po każdej Mszy Świętej można było nabyć kremowkę papieską.


Służyć Bogu I Ojczyźnie , Gotów ?!
GOTÓW ! 🤍💛💙❤️

W ubiegłym tygodniu , 15 października ( w sobotę )   w Leszczynach odbyła się pierwsza Diecezjalna Rada Kierownictw i os...
22/10/2022

W ubiegłym tygodniu , 15 października ( w sobotę ) w Leszczynach odbyła się pierwsza Diecezjalna Rada Kierownictw i ostatnia w tym roku kalendarzowym Formacja Diecezjalna.

Spotkanie rozpoczęło się Radą Kierownictw, podczas której delegaci z poszczególnych oddziałów wraz z Zarządem Diecezjalnym omówili kalendarz działań na rok przyszły, zaplanowali szkolenia dla członków kierownictw, a także podzielili się pomysłami na dalsze działanie stowarzyszenia w diecezji.
Następnie wszyscy udali się do kościoła parafialnego, gdzie odbyła się Msza Święta, a po niej nabożeństwo różańcowe. Podczas homilii Nasz asystent diecezjalny -
Ks. Stanisław Lodziński przypomniał nam, o tym że KSM-owiczem powinniśmy być nie tylko wśród KSM-owiczów, ale wszędzie tam, gdzie zostaniemy posłani przez Boga.

Kolejnym punktem była Formacja Diecezjalna, podczas której prowadzący przybliżyli temat prawa kanonicznego, a w szczególności takich zagadnień jak sakrament małżeństwa i sakrament pokuty i pojednania.
Na zakończenie formacji uczestnicy mieli za zadanie przygotować rozprawy sądowe w oparciu o konkretne problemy. Oddział w Leszczynach przygotował jeszcze jeden punkt, którym była gra terenowa.

Dziękujemy oddziałowi KSM Leszczyny za zorganizowanie tego wydarzenia jak również wszystkim oddziałom za mile spędzony czas
GOTÓW! 💛❤️🤍💙

Wczoraj nasz  Oddział miał okazje uczestniczyć w dniu sportu organizowany przez nowopowstały oddział w naszej Diecezji –...
11/09/2022

Wczoraj nasz Oddział miał okazje uczestniczyć w dniu sportu organizowany przez nowopowstały oddział w naszej Diecezji – Szczekociny.
Spotkanie diecezjalne rozpoczęło się od Mszy Świętej a następnie udaliśmy się do szkoły na rozgrzewkę, po której rozpoczęły się rywalizacje. Każdy miał okazję do uczestniczenia w różnych dyscyplinach sportowych, w której toczyła się walka o jak największą liczbę punktów.
Potem odbyły się dwa turnieje w piłkę nożną i siatkówkę.

Dziękujemy wszystkim oddziałom za niezapomnianą zabawę 😇🤸‍♂️

GOTÓW 💛❤️🤍💙

Adres

Skorzeszyce 167
Górno
26-008

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży - Parafia Matki Bożej Łaskawej umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij