19/05/2026
Młodzież z naszej parafii otrzymała dzisiaj z rąk ks. bp. Mariusza Leszczyńskiego sakrament bierzmowania. Gratulujemy młodzieży i życzymy wytrwałości w wierze i mężnego jej wyznawania.
Podziękowania dla wszystkich, którzy włożyli swój wkład w dzisiejszą uroczystość. Bóg niech wszystkim błogosławi.