29/04/2026
Dziś w kaplicy św. Wojciecha w WSD DE odbyła się Msza Święta w intencji tegorocznych maturzystów. Dziękujemy wszystkim maturzystom, nauczycielom i rodzicom za przybycie na tę wyjątkową Eucharystię i wspólną modlitwę. Mszy przewodniczył ks. Rektor elbląskiego seminarium- ks. dr Jakub Altman. Serdeczne podziękowania kierujemy także do ks. Marka Sadłochy, delegata bpa elbląskiego ds. powołań, który wygłosił również homilię. Niech światło Ducha Świętego rozpromieni się w Waszych sercach na czas nadchodzących egzaminów.
„W sercu rozumnego mądrość spoczywa” (Prz 14,33)
Diecezja Elbląska
Młodzież Diecezji Elbląskiej
Gość Elbląski
Ruch Światło-Życie Diecezji Elbląskiej
Elbląska Pielgrzymka Piesza