24/03/2026
Zapraszamy na kolejne wydarzenie w tym roku, które mamy przyjemność organizować. Jeśli chcesz rozkochać się w modlitwie, a może jest ona dla ciebie trudna i chcesz to zmienić. Już 9.05.2026 r. w budynku Seminarium Elbląskiego kolejny Dzień Skupienia pn. Modlitwa jako spotkanie. Konferencje będzie głosił ks. Zbigniew Kulesz. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiarę.
Plan tego dnia:
8: 45 Rejestracja
9: 00 Konferencja pierwsza
9: 50 Przerwa kawowa
10:20 Konferencja druga
11:20 Ćwiczenia duchowe
13:00 Obiad
13:30 Spacer
14:30 Konferencja trzecia
16:00 Modlitwa
18:00 Msza św.
Zapisy:
Diakonia Modlitwy Ruchu Światło-Życie Diecezji Elbląskiej zaprasza na Dzień Skupienia "Modlitwa jako spotkanie", który odbędzie się 09.05.2026 roku od godz. 8:45 w Seminarium Duchownym w Elblągu przy ul. Bożego Ciała 10. Odpłatność 50 zł/osoba, płatne gotówką na miejscu.