16/04/2026
FESTYN SŁUŻBY LITURGICZNEJ
Już za chwilę, bo 16 Maja 2026 zapraszamy wszystkie wspólnoty LSO do Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Elbląskiej.
Nie może Was zabraknąć!
🔥FESTYN LITURGICZNEJ SŁUŻBY OŁTARZA 2026 🔥
‼️Obowiązkowe zgłoszenie grupy‼️
Drodzy Ministranci i Lektorzy! 💪
Klerycy Wyższego Seminarium Duchownego w Elblągu mają ogromną radość zaprosić wszystkie wspólnoty LSO na wyjątkowe wydarzenie pełne sportowej rywalizacji, braterskiej integracji i wspólnej modlitwy!
✅KIEDY I GDZIE?
• Data: 16 maja (sobota)🗓️
• Miejsce: WSD w Elblągu, ul. Bożego Ciała 10🏛️
• Start: Godz. 10:00 – uroczysta Msza Święta w kaplicy seminaryjnej 😇
✅CO NAS CZEKA?
Przygotowaliśmy dla Was masę atrakcji:
• Wielki Turniej Piłki Nożnej – rywalizacja odbędzie się w osobnych kategoriach wiekowych ⚽️
• Turniej Tenisa Stołowego – dla mistrzów paletki 🏓
• Gra Terenowa – sprawdźcie swoje umiejętności na terenie naszego Seminarium 🗺
• Spotkanie ze Służbami Mundurowymi – pokaz sprzętu i rozmowy 👮♂️
• Loteria Fantowa – atrakcyjne nagrody do wygrania! 🎟
• Wspólne Grillowanie oraz gry i zabawy integracyjne. 🌭
📩 ZAPISY I ZGŁOSZENIA📩
Zapraszamy wszystkie wspólnoty z całej diecezji!
‼️Obowiązkowe zgłoszenia grup przyjmujmy wyłącznie przez duszpasterzy ‼️
📧[email protected] 📧
✅ZAKOŃCZENIE
Całość zwieńczymy wspólną modlitwą w pięknym otoczeniu naszego ogrodu seminaryjnego 🙏
Nie może Was zabraknąć! 😃
DO ZOBACZENIA 👋