27/06/2022
🟡 II Niedziela po Pięćdziesiątnicy
➡️ Ta niedzielna Liturgia w ełckiej parafii była już ostatnią Liturgią dla naszego proboszcza, o. Michała Fiedziukiewicza.
➡️ Decyzją abp Jakuba, o. Michał został mianowany kapelanem w Klasztorze Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Zwierkach.
➡️ Na zakończenie niedzielnego nabożeństwa o. Michał wyraził ogromną wdzięczność zgromadzonym wiernym za dotychczasowe niespełna 4 lata posługi w Ełku.
➡️ Następnie w imieniu parafii z podziękowaniami zwrócił się starosta, rada parafialna i komisja rewizyjna. Wierni ze wzruszeniem dziękowali za opiekę duszpasterską, dzieci za ogrom prac włożony podczas lekcji religii, a chór za coniedzielną pomoc w śpiewie.
➡️ Na sam koniec chór i wierni zaśpiewali o. Michałowi „mnohaja leta”.