04/06/2026
Boże Ciało to dla mnie jeden z najpiękniejszych dni w roku. ☀️ Zapach tataraku i jaśminu, słońce, dzwonki i ta niezwykła cisza, która na chwilę zatrzymuje ruch na ulicach.
Wychodząc w procesji poza mury kościoła, przypominamy sobie, że wiara to nie tylko zamknięte budynki, ale nasza codzienność – te same ulice, którymi chodzimy po zakupy czy do pracy. Dzisiejszy dzień to idealny moment na chwilę zatrzymania i wdzięczności. ✨
Życzę Wam pięknego, spokojnego i pełnego Bożego błogosławieństwa dnia! 🕊️❤️