21/02/2026
"Kto śpiewa, dwa razy się modli" – św. Augustyn
Masz 14 lat lub więcej? Czujesz, że muzyka to Twój sposób na rozmowę z Bogiem? Dołącz do chóru Koncertu Uwielbienia w Drzewicy🙏
Szukamy młodych głosów i dorosłych pasjonatów, którzy chcą wspólnie z nami tworzyć to piękne wydarzenie. Nie szukamy profesjonalistów, ale serc gotowych do uwielbienia.
Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 23 lutego 2026 r. o godz. 19.30 w Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy.
Czekamy właśnie na Ciebie❤️