16/06/2019
Festyn rodzinno - sportowy dla scholi "Śpiewające Anioły", ministrantów oraz rodziców i rodzeństwa
W sobotę 15 czerwca odbyła się II edycja Rodzinnych Igrzysk Olimpijskich dla dzieci należących do scholi "Śpiewające Anioły", ministrantów, rodzeństwa oraz rodziców. Wszystko zaczęło się o godz. 10:00 wspólną modlitwą i błogosławieństwem ks. Proboszcza Zdzisława Palusa. Uczestnicy zmagań sportowych zostali podzieleni na drużyny,które podczas wspólnej rywalizacji świetnie się bawili.Całość imprezy dopełniała strefa gastronomiczna- kiełbaski z grilla, owoce, słodycze, napoje, oraz gofry z bitą
śmietaną, popcorn i wata cukrowa. Na Igrzyskach Olimpijskich nie mogło zabraknąć foto-budki, dmuchanych zamków, malowania auta, straży pożarnej, malowania twarzy, modelowania balonów oraz przejażdżki
motorami. Igrzyska okazały się wspaniałą zabawą, pogoda nas rozpieszczała, a wszystkim dopisywał dobry humor i ogromna radość. Na koniec każde dziecko dostało pamiątkowy medal, a dzieci należące do Scholi oraz Ministranci otrzymali prezenty na zakończenie roku duszpasterskiego za całoroczną pracę.
ks. Adam Wójcicki