17/12/2025
Zachęcamy do udziału w spotkaniu
Charyzmatycznym 😍.
📆 07.02.2026
🏢 Ostrołęka - Hala im. Arkadiusza Gołasia
Więcej informacji w linku 😀
https://www.facebook.com/100088242166290/posts/830688269882571/
Grupa ZJEDNOCZENI dla MIŁOŚCI łącząca cztery wspólnoty
działające w parafii Zbawiciela Świata w Ostrołęce
zaprasza 7 lutego 2026r. na spotkanie charyzmatyczne
pod hasłem „RADUJMY SIĘ” w oparciu o Słowo z Psalmu 118, 24-29 ”
W programie przewidziane są konferencje nawiązujące do myśli przewodniej, radosne uwielbienie prowadzone przez wspólnotę Płomień JAHWE z Białegostoku i diakonię taneczną Córki Króla z Ostrołęki , Adoracja Najświętszego Sakramentu. Punktem kulminacyjnym będzie Eucharystia sprawowana przez ks. bp Janusza Stepnowskiego.
Modlitwy i konferencje poprowadzą między innymi:
ks. dr Zbigniew Skuza, o. Remi Recław SJ, Krzysztof Sowiński,
Zapraszamy wszystkich pragnących pogłębienia swojej wiary, przyjaźni
z Jezusem i otwierania się na prowadzenie Ducha Świętego oraz stęsknionych
za wspólną modlitwą, także śpiewem i tańcem.
To spotkanie jest odpowiedzią na głos Pana, który zaprosił nas do zorganizowania tego spotkania dla JEGO Chwały, by móc uwielbiać Boga wspólnie,
byśmy mogli poczuć jedność chrześcijan katolickich z różnych wspólnot,
ale dla jednej i jedynej MIŁOŚCI jaką jest Jezus.
Mamy nadzieję, że nikogo z was nie zabraknie
i że zaprosicie też swoich przyjaciół i znajomych.
Zapisy grupowe i indywidualne przyjmuje
Grzegorz pod nr tel. 506 259 398
Koszt wejściówki 50 zł + 30 zł obiad przy zapisach do końca grudnia
Po 1 stycznia 2026 60zł+ 30 obiad
Dzieci do 7 lat bezpłatnie
Dzieci 7-12 lat - 30zł
Miejsce: Hala Widowiskowo –Sportowa
im. A. Gołasia w Ostrołęce , ul. Traugutta 1
szczegóły : http://odnowa.eostroleka.pl/