31/10/2022
Hej, to znowu my…
Tym razem po wielkich debatach i wyborach na światową skale 😂
Członkowie naszego (częstochowskiego) MFu postanowili wybrać (z tysiąca a nawet milionów kandytatów 🤣) właśnie tych poważnych i niesamowicie odpowiedzialnych ludzi, na swoich liderów…
PS. Zdjęcia zrobione kilka dni po wyborach, dlatego nie widać kilku osób🤪
PS. No tak i jeszcze taki drobny szczegół 🙃
Liderem została Marta,
natomiast Wiceliderem Piotr.
~Pax