30/04/2020
UNITYvsCOVID-19: Challenge "Przybij 5 z SWMem" 🌎🖐🏻
Szczęść Boże, Witajcie!
Chcialibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez Salezjański Wolontariat Misyjny Młodzi Światu, . Akcja ma na Celu zwrócenie uwagi na problem Koronawirusa, w krajach misyjnych gdzie sytuacja jest o wiele bardziej trudniejsza niż w Europie, a dostęp do opieki medycznej jest ograniczony.
Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji poprzez zrobienie zdjęcia bądź nagranie filmiku jak przybijasz 5 z SWMem, nominowanie do akcji kolejnych osób i jeśli możesz - wpłatę choć 5 zł.
Link do zrzutki: https://wroclaw-swm.pl/covid-19/wplaty-na-covid-19/
Skopiujcie tekst, nie zapominajcie o hashtagu i dołącz do nas!
Chcielibyśmy nominować do akcji wszystkich salezjanów oraz Oratorium - Sosnowiec Oratorium Aniołów Stróżów w Kopcu Oratorium św. Jana Bosko w Środzie Śląskiej Oratorium św. Jana Bosko w Lubinie CUMA Salezjańskie Duszpasterstwo Młodzieżowe
Macie 55 godzin. 5, 4, 3, 2, 1… Czas start! 😊