03/04/2026
W Wielki Czwartek jak co roku w Katedrze Elbląskiej odbyła się Msza św. Krzyżma. Oprócz Księży uczestniczyła w niej również służba liturgiczna z naszej parafii. Naszym Księżom życzymy wielu łask Bożych i prowadzenia Ducha Świętego. Przeżywajmy w pełni czas Triduum Paschalnego.