10/04/2025
💪Już od najbliższej niedzieli młodzież oazowa przy parafii sw. Barbary organizuje zbiórkę materiałów szkolnych👨🏫 i higienicznych🧴 dla młodzieży leczącej się z uzależnień w ośrodku „🪢Nadzieja” w Bielsku-Białej. Serdecznie polecamy te akcje.
👉Można pomóc przekazując konkretne rzeczy i składając je w koszu wyłożonym w przedsionku kościoła. Akcja potrwa do Niedzieli Miłosierdzia♥️.