26/05/2026
Razem z ks. Grzesiem wyrażamy wielką wdzięczność za wszelaką pomoc i życzliwość w pracy na rzecz parafii. Na zdjęciu Pan Wójt z małżonką, Stowarzyszenie Aktywni Razem i po raz pierwszy od 80. lat przedstawiciele Państwa Załuskich- dawnych właścicieli Czarnożył. Przez 7 lat pracowaliśmy od ostatniej wizytacji i można zobaczyć efekty pracy. Niskie ukłony dla wszystkich. To praca nas wszystkich i trzeba się z tego cieszyć, iż mamy tak wiele ludzi o wspaniałym sercu.Każde zdjęcie z uroczystości bierzmowania w kościele i Akademii mile widziane. Można przysyłać. Przegapili my to i zarazem przepraszamy za malutką niedogodność.