28/02/2026
Już za tydzień, w piątek 6 marca o godz. 18:00 odbędzie się w kościele ewangelicko-augsuburskim Łaski Bożej w Poznaniu przy ul. Obozowej 5 nabożeństwo ekumeniczne z okazji Światowego Dnia Modlitwy. Nabożeństwo poprowadzą kobiety z różnych Kościołów chrześcijańskich. Materiały na tegoroczne obchody Światowego Dnia Modlitwy zostały przygotowane przez chrześcijanki z Nigerii.
Serdecznie zapraszamy!