06/06/2026
Prosimy, aby dzieci, które przez ostatnie pół roku zbierały obrazki podczas mszy świętych i nabożeństw, przyniosły swoje podpisane plansze do zakrystii. Plansze będziemy zbierać do niedzieli 14 czerwca. W niedzielę 21 czerwca po mszy o godz. 12:00 odbędzie się podsumowanie aktywności i rozdanie nagród. Dzieci, które nie będą obecne podczas podsumowania, będę mogły odebrać swój upominek w późniejszym terminie.