29/01/2026
Wczoraj w naszym Domu mieliśmy wyjątkowych gości 💛
Mieszkanki zostały odwiedzone przez dzieci ze świetlicy socjoterapeutycznej św. Wincentego. Mali artyści przygotowali dla naszych seniorek piękny występ, pełen radości, uśmiechu i pozytywnej energii.
Dzieci wręczyły również własnoręcznie wykonane kartki, które sprawiły naszym Mieszkankom ogromną radość. To było niezwykle ciepłe i międzypokoleniowe spotkanie, które na długo pozostanie w naszych sercach☺️