19/05/2026
"Pokój Wam!... Weźmijcie Ducha Świętego"
W tym roku w trochę innym (większym) gronie będziemy przygotowywać się do Święta Zesłania Ducha Świętego.
Włączymy się do modlitwy z innymi ruchami i stowarzyszeniami, które razem z Księdzem Arcybiskupem rozpoczną czuwanie w sobotę 23 maja w Katedrze Chrystusa Króla w Katowicach od godz.16.
Serdecznie zapraszamy 🙂
https://www.archidiecezjakatowicka.pl/o-diecezji/zapowiedzi/4088-wigilia-zeslania-ducha-swietego