01/02/2017
“Co stałoby się z naszą Biblią 📔 gdybyśmy traktowali ją tak, jak traktujemy nasz telefon komórkowy📱?
Co by było, gdybyśmy zawsze mieli ją w rękach 👐 albo w torbie👝? Czy wracalibyśmy się po nią 🏃 gdy o niej zapomnieliśmy🙍? Czy również otwieralibyśmy ją tak wiele razy w ciągu dnia😳? Czy czulibyśmy się bez niej nieswojo😕? Tak samo jak otrzymaliśmy tą wiadomość i możemy ją przeczytać📱moglibyśmy czytać wiadomości od Boga. Ale czy rozpowszechnialibyśmy je dokładnie tak jak rozchodzą się inne wiadomości📱? Nie musielibyśmy też martwić się, czy komórka jest wyciszona 🔇🔕, albo czy zostanie zablokowana z powodu braku środków na koncie... Jezus jużo zapłacił cenę 📝.
Będziesz zaskoczony 🐵 ale 99% nie wyśle nigdzie dalej tej wiadomości!!! Oni mają czas na przesyłanie innych rzeczy, ale nie znajdą czasu by życzyć Błogosławieństwa 😞.
Ty jesteś jednak tym 1%, niech Cię Bóg błogosławi 😇 Wiem, że prześlesz to do swoich kontaktów 👫👭👬
BÓG nie ma Whatsapp'a📲📱, ale jest moim ulubionym kontaktem 💝💝💝💝💝💝.
ON nie ma Facebook'a, ale jest moim najlepszym przyjacielem 👫.
ON nie ma Twitter 'a, ale podążam za nim 🚶🏃.
Jeśli BÓG jest dla ciebie kimś wielkim, prześlij tą wiadomość do swoich kontaktów👫.
Jeżeli jednak się wstydzisz, to odłóż to na bok. Rzeczy, które się dzieją mają pewien sens. BÓG mówi: wszystko, co przychodzi z trudem i cię przytłacza 🙍🙇 już rozwiązałem 😊... Jeśli Mu wierzysz, podziel sie tym z innymi. Uczyń to z Wiarą w Boga; ON Cię miłuje. 😍!“