20/06/2016
Nasza "Schola" to nie tylko śpiew, ale przede wszystkim wspólnota :)
W sobotę wraz z naszymi rodzicami, schola uczestniczyła w pierwszej wspólnej wycieczce autokarowej :) Byliśmy w gliwickiej Palmiarni, następnie na placu zabaw i w McDonald :)
Najfajniejsze było, to, że mogliśmy spędzić ten dzień razem, na wspólnej zabawie przy pięknej pogodzie :)
Dziękujemy osobom, które pomogły w zorganizowaniu tej wycieczki: Pani Oli oraz Pani Lidii :)
Nie poprzestaniemy na tym :D Chcemy, aby było nas coraz więcej, aby schola rozrastała się oraz abyśmy mogli lepiej się bawić :D
Kilka zdjęć z naszej wycieczki, resztę wrzucimy później :)
Możemy zdradzić, że w tym tygodniu czeka nas jeszcze jedna niespodzianka :D Ale o tym, napiszemy później :D
ZAPRASZAJCIE znajomych do polubienia naszej strony :)