18/11/2024
W sobotę nasza Liturgiczna Służba Ołtarza pojechała na coroczny Międzydekanalny Turniej Ligi Ministranckiej, który odbył się tym razem w Nowej Soli⚽. Mieliśmy duże ambicje co przełożyło się na nasze zaangażowanie i walkę🔥. Efektem naszych zmagań było wygranie 1. miejsca🥇 w kategorii starszych ministrantów. Zwycięstwo to jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ w ostatnich latach wielokrotnie zajmowaliśmy miejsce na podium ale nie udawało się nam wygrać📈.
Dziękuję wszystkim osobom, które miały wpływ na nasz sukces a w szczególności naszym ministrantom bo to dzięki nim oraz ich waleczności, zaangażowaniu i pracy jaką włożyli w przygotowania do turnieju, mogliśmy zdobyć tak niezwykłe osiągnięcie🔝. Jednak to nie koniec zmagań dla naszej starszej grupy, ponieważ to zwycięstwo zakwalifikowało nas do etapu diecezjalnego👑. W takim razie do boju!💪👏