04/06/2025
📢📢UWAGA📢📢
W dniach 10-20 lipca 2025 roku, wyruszy XXI Piesza Pielgrzymka Diecezji Bydgoskiej na Jasną Górę. W tym szczególnym Roku Jubileuszowym przyświecać nam będzie hasło „Pielgrzymi Nadziei”. Zapraszam serdecznie do wzięcia udziału w tych wyjątkowych rekolekcjach w drodze.
Ośrodki Duszpasterskie:
➡️Grupa Akademicka Przezroczysta- parafia Matki Bożej Królowej Męczenników i św. Jana Pawła II w Bydgoszczy
➡️Grupa Czerwona- Zgromadzenie Misjonarzy Ducha Świętego w Bydgoszczy
➡️Grupa Zielono-Żółta- parafia św. Kazimierza w Łochowie
➡️Grupa Brązowa- parafia Chrystusa Króla w Bydgoszczy
➡️Grupa Srebrna- parafia św. Wawrzyńca w Nakle nad Notecią
➡️Grupa Złota- Sanktuarium w Górce Klasztornej
➡️Grupa Żółta Promienista- parafia św. Marcina w Szubinie
➡️Grupa Błękitna - parafia Wniebowzięcia NMP i Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza w Więcborku
Więcej informacji o zapisach do poszczególnych grup oraz zmiany dotyczące tegorocznej trasy, a także poprawiony regulamin, karty zgłoszeniowe, standardy ochrony osób małoletnich oraz RODO na stronie: www.pielgrzymka.bydgoszcz.pl
Zapraszam do wyruszenia na szlak pielgrzymkowy❤️❤️
Ks. Igor Wichrowski
Dyrektor PPDB