21/05/2026
Zakończenie Białego Tygodnia 🙏🤍
20.05.2026r. pielgrzymowaliśmy do Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej w Skarżysku-Kamiennej. Był czas na modlitwę, oprowadzanie po sanktuarium oraz wspólną Mszę Świętą u Matki Bożej.
Następnie udaliśmy się do Noe Parku, gdzie dzieci mogły spędzić czas na zabawie, rekreacji i wspólnej integracji 😊
To był piękny dzień pełen radości, modlitwy i wspólnie spędzonych chwil. Dziękujemy wszystkim za obecność i zaangażowanie ❤️