Centrum Księdza Orione w Brańszczyku

Centrum Księdza Orione w Brańszczyku Witamy na stronie Centrum Księdza Orione. Znajdziecie tu informacje z życia Domu Emeryta, Domu Rekolekcyjnego, Rehabilitacji+ i Drabiny Jakubowej.

Dzień Babci ❤️👵 i Dzień Dziadka ❤️👴Dla nas jest to nierozłączne święto 💕, które przypada w Międzynarodowym Dniu Przytula...
21/01/2026

Dzień Babci ❤️👵 i Dzień Dziadka ❤️👴

Dla nas jest to nierozłączne święto 💕, które przypada w Międzynarodowym Dniu Przytulania 🤗 Przypadek??? Raczej nie 🧡😍

Jest taki piękny cytat:
"Dłonie, których ciepło zapamiętujesz na całe życie. Oczy, pełne mądrości i miłości. Ramiona, zawsze gotowe, żeby być oparciem. Serce, wypełnione po brzegi miłością czystą i bezinteresowną.

Dziadkowie. Bezkarne rozpieszczanie za plecami Mamy, domowe obiady, słodycze, przytulasy, wygłupy i więź. Więź, którą dzielą pokolenia, a łączy wszystko inne. Nie wszyscy mamy możliwość przytulić dziś swoich Dziadków. Ale momenty z nimi zawsze powracają, jako wspomnienia. I zawsze tak samo pięknie jest do nich wracać."

Pamiętając o naszych Babciach i Dziadkach składamy moc najpiękniejszych życzeń💖💐💟
A Tych, których ziemskie życie już się zakończyło, niech ramionami otuli Miłosierny i Kochający Bóg ❤️🙏

Maluchy Seniorom 🤗O naszych Seniorach jak co roku pamiętają również dzieci z Przedszkola nr 113 w Warszawie, które własn...
20/01/2026

Maluchy Seniorom 🤗

O naszych Seniorach jak co roku pamiętają również dzieci z Przedszkola nr 113 w Warszawie, które własnoręcznie zrobiły i przesłały kartki świąteczne. 🎄✨️

W imieniu wszystkich mieszkańców naszego Domu Emeryta im. Św. Alojzego Orione w Brańszczyku dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim przedszkolakom, ich wychowawcom i rodzicom za przepiękne kartki i życzenia świąteczne. 🎁🎄

Niech Boża Dziecina obdarza każdego z Was swoim błogosławieństwem i wynagradza za wszelkie dobro.♥️🎁🎅

✨️Ferie z Babcią i Dziadkiem🥰💖Niezwykłą niespodziankę sprawiła nam dziś Oaza  "Mocni w Duchu" z parafii Ducha Świętego w...
19/01/2026

✨️Ferie z Babcią i Dziadkiem🥰💖

Niezwykłą niespodziankę sprawiła nam dziś Oaza "Mocni w Duchu" z parafii Ducha Świętego w Zambrowie💕
Liczna grupa młodych osób rozpoczęła swoje ferie odwiedzinami w naszym Domu z okazji zbliżających się ważnych dwóch dni. Przecież już wkrótce Dzień Babci👵❤️ i Dzień Dziadka👴❤️

To było piękne, serdeczne i rodzinne spotkanie przy wspólnym śpiewie, rozmowach, dekorowaniu i degustacji pysznych pierniczków😋😍

Wszystkim młodym Przyjaciołom naszego Domu oraz Opiekunom: Pani Edytce, Pani Agnieszce oraz ks. Wojciechowi serdecznie dziękujemy za dziś 🤗💕😇

I nie dajcie nam długo na siebie czekać 🧡🤗🤗🧡

🎄 Hej kolęda, kolęda🎄🎵💕W przepięknej zimowej scenerii🎆, zgromadzeni wokół  żłóbka wyśpiewaliśmy chyba wszystkie znane, i...
14/01/2026

🎄 Hej kolęda, kolęda🎄🎵💕

W przepięknej zimowej scenerii🎆, zgromadzeni wokół żłóbka wyśpiewaliśmy chyba wszystkie znane, i mniej znane, kolędy oraz pastorałki 🥰🎄

Mieszkańcy, Pracownicy oraz zaproszeni Goście stworzyli wspólny duży chór, aby przy dźwiękach tych wyjątkowych utworów cieszyć się Bożym Narodzeniem 😇🥰🎶🎄

To było bardzo rodzinne, wielopokoleniowe kolędowanie, najmłodszy uczestnik miał 5 lat, a najstarszy 100! 🙂💕

Gorące podziękowania dla Pani Jany 💟 za przepiękny śpiew, za poprowadzenie naszego spotkania oraz dla Pana Zbigniewa 🥰 za porywającą grę na akordeonie🪗 i dla Romka - naszego najmłodszego solisty 🎤💖

Pragniemy podzielić się ze Wszystkimi uroczą kolędą, która jest dziełem Pani Jany🎵❤️🎶 Niech piękna muzyka przenika do naszych domów i serc:

https://youtube.com/watch?v=pihSBu0LzUs&feature=shared

Jasełka AD 2026✨️🎄❤️✨️W uroczystość Objawienia Pańskiego w naszym Domu przedstawiane są jasełka❄️🎄Teraz, gdy już przy st...
06/01/2026

Jasełka AD 2026✨️🎄❤️✨️

W uroczystość Objawienia Pańskiego w naszym Domu przedstawiane są jasełka❄️🎄

Teraz, gdy już przy stajence jest komplet postaci, my również w pełnym składzie opowiadamy historię Narodzenia Jezusa w Betlejem✨️

To była przepiękna historia opowiedziana przez Mieszkańców, Pracowników i Gości 💕😇🎄

Deo Gratias!😇❤️Zacznijmy ten rok z wdzięcznością🙏❤️Boża Opatrzność wypełnia nasze życie. Jak często mówił ks. Pawlukiewi...
04/01/2026

Deo Gratias!😇❤️

Zacznijmy ten rok z wdzięcznością🙏❤️

Boża Opatrzność wypełnia nasze życie. Jak często mówił ks. Pawlukiewicz: "Bóg nie umie dawać mało"

Po raz pierwszy w te święta zagościła w naszym Domu
Fundacja Małych Stópek z akcją "TAK nieWIELE". Serdecznie dziękujemy wielu anonimowym Darczyńcom, którzy przygotowali paczki dla Seniorów🎁💌

Dla naszych Mieszkańców niespodziankę przekazała również Apteka Gemini🎁💕

Niech podziękowaniem dla Wszystkich będą łzy radości i ogromnego wzruszenia, które zagościły na twarzach naszych szczęśliwych Mieszkańców 🥲💖

Za wszystko BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI 🙏😇❤️

Boże Narodzenie w naszym Domu😇❤️To były wyjątkowe święta dla naszych Mieszkańców. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którz...
03/01/2026

Boże Narodzenie w naszym Domu😇❤️

To były wyjątkowe święta dla naszych Mieszkańców. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy uczynili je takimi pięknymi❤️

W wieczór wigilijny, podczas wspólnego świętowania nasi Mieszkańcy zostali obdarowani paczkami z Fundacji Biedronki 🎁🎄💕
Ten piękny dar sprawił Seniorom bardzo dużo radości🤗✨️🧡

Boże Narodzenie - święto wiary, nadziei i miłości 😇🎄❤️"W Dzieciątku Jezus Bóg daje światu nowe życie: swoje życie dla ws...
25/12/2025

Boże Narodzenie - święto wiary, nadziei i miłości 😇🎄❤️

"W Dzieciątku Jezus Bóg daje światu nowe życie: swoje życie dla wszystkich. Nie jakąś ideę rozwiązującą wszystkie problemy, ale historię miłości, która nas angażuje" - papież Leon XIV

Kochani,
w imieniu Mieszkańców, Pracowników oraz Dyrekcji życzymy pięknych, błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia 🎄😇🙏❤️

Św. Mikołaj pamięta o wszystkich 🎅Nie tylko dzieci, ale i dorośli i ludzie starsi lubią dostawać prezenty, nieprawdaż? 😅...
06/12/2025

Św. Mikołaj pamięta o wszystkich 🎅

Nie tylko dzieci, ale i dorośli i ludzie starsi lubią dostawać prezenty, nieprawdaż? 😅

Stąd nic dziwnego ile radości i uśmiechu wywołały na twarzach naszych Seniorów i Personelu miłe niespodzianki od Św. Mikołaja. 😇

Mikołajki obchodzimy 6 grudnia, ponieważ jest to dzień upamiętniający śmierć św. Mikołaja z Miry, który zasłynął z hojności i dobroczynności. Z biegiem czasu ten dzień stał się okazją do dawania sobie drobnych prezentów, nawiązując do tradycji związanych z postacią świętego, który rozdawał majątek ubogim.
Czynił to w sposób dyskretny i sprawiał przez to wielką radość.

Bo "więcej jest radości w dawaniu niż braniu" Dz 20,35.

Andrzejki w stylu hiszpańskim z włoskim akcentem, Ole!!😀💃Oj, działo się u nas! 🥳Nieco wyprzedzając kalendarz, już dziś m...
26/11/2025

Andrzejki w stylu hiszpańskim z włoskim akcentem, Ole!!😀💃

Oj, działo się u nas! 🥳
Nieco wyprzedzając kalendarz, już dziś mieliśmy Andrzejki. Ale cóż to było za wydarzenie!!! Najpierw nasz rodzimy "tercet bardziej niż egzotyczny"💃💃💃 zaprezentował wiele energetycznych tańców rodem z Hiszpanii. Przenieśliśmy się w piękne rejony Półwyspu Iberyjskiego poznając wiele ciekawostek o tym urokliwym kraju.

A później nadszedł czas wróżb i zabaw andrzejkowych🤗🙈
To był piękny czas, pełen radości, zabawy i spontaniczności🧡😍

🇵🇱 11 listopada  Dzień Niepodległości 🤍❤Kierowani słowami Jana Pawła II:"Wolność jest dana i zadana", pamiętajmy, że nie...
11/11/2025

🇵🇱 11 listopada Dzień Niepodległości 🤍❤

Kierowani słowami Jana Pawła II:
"Wolność jest dana i zadana", pamiętajmy, że niepodległość to nie tylko data w kalendarzu.
To codzienna odpowiedzialność, odwaga i miłość do Ojczyzny ❤️🇵🇱

Płomień pamięci, modlitwy i miłości 🕯🙏❤️W obecności członków Rodzin, Mieszkańców oraz Pracowników Domu sprawowana dziś b...
08/11/2025

Płomień pamięci, modlitwy i miłości 🕯🙏❤️

W obecności członków Rodzin, Mieszkańców oraz Pracowników Domu sprawowana dziś była Msza św. w intencji Wszystkich Zmarłych Mieszkańców Domu Emeryta🙏😇

To już nasza wieloletnia tradycja, kiedy w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych przywołujemy nazwiska Wszystkich Zmarłych Mieszkańców.

Jest to dla nas bardzo przejmujący moment, kiedy wyczytując nazwiska przypominamy sobie każdą z tych Osób, której historia życia splotła się z historią Domu Emeryta w Brańszczyku ❤️

Adres

Ulica Jana Pawła II 1
Branszczyk
07-221

Telefon

502932111

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Centrum Księdza Orione w Brańszczyku umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Centrum Księdza Orione w Brańszczyku:

Udostępnij