16/12/2025
❤️ Kochani, dziękujemy, że byliście z nami teraz w trakcie kursu i podczas całej budowy. Po półtorej roku zbudowaliśmy RAZEM główny budynek ośrodka „sanga house”! 🎩
„Przyjaciele,
jednym słowem rewelacja.
Taki mieliśmy kurs.
Przebił wszystko. Nas też 🙂
Wszystko wydarzyło się najlepiej jak to możliwe.
Przyjechało nas ponad 100 osób. Mnóstwo radości.
Spotkanie z Lamą nieprawdopodobne, nie do opisania, zapierające dech.
Wykłady naszych przyjaciół, Daniela i Miśka rewelacyjne i wypełniały gompę po brzegi.
Prezentacja, podziękowania, szczodrość na wesoło.
Impreza z nagłośnieniem że mało dach nie odleciał.
Jedzenie doskonałe to za mało powiedziane.
Budynek dał radę na miękko i bezawaryjnie zupełnie.
Czy coś pominąłem ?
Na pewno.
Bo jak opisać radość i tą ogromną wdzięczność do Lamy ?
Ale co tam.
Jeszcze raz wielkie podziękowania dla nas wszystkich którzy wzięli w tej historii udział. (…)”