07/02/2022
Wspólnota Przyjaciele Oblubieńca w Borzęcinie Dużym 27stycznia 2022r. spotkała się na wspólnym kolędowaniu i uroczystej kolacji w SMA. Był to piękny czas radości przepełniony śmiechem, śpiewem , rozmowami , degustacja smakowitych potraw przygotowanych przez profesjonalnych kucharzy. Był to cudowny czas dla ciała i ducha scalający naszą wspólnotę . Bogu niech będą dzięki za to , jak pięknie troszczy się o nas.