25/04/2026
OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 26.04.2026r.
Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocy zwana NIEDZIELĄ DOBREGO PASTERZA. Przez najbliższy tydzień modlić się będziemy w intencjach powołań kapłańskich.
O godz.12:oo spotkanie rodziców uczniów klasy 8 S.P.
Od 01.05.2026r. Msze św. wieczorne o godz. 19:oo. Nabożeństwa majowe w Dobrej przy krzyżu obok torów o godz. 18:oo a w kościele parafialnym o godz. 18:3o.
W poniedziałek Msza św. o godz. 8:oo. Okazja do spowiedzi rano od 7:3o do 8:oo. Nabożeństwo majowe po Mszy św.
We wtorek, środę, czwartek i w sobotę Msze św. o godz. 19:oo. Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi od godz. 18:oo do godz. 18:3o.
We wtorek o godz. 2o:oo spotkanie KRĘGU BIBLIJNEGO.
W środę przed Mszą św. o godz. 19:oo nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
Na nowennie i Mszy św. omadlamy intencje przyniesione na wspólną modlitwę.
Również w środę: - o godz. 17:15 spotkanie osób WSPÓŁUZALEŻNIONYCH;
– o godz. 18:oo modlitewne spotkanie APOSTOLSTWA MODLITWY;
– o godz. 19:oo na plebanii próby śpiewu CHÓRU PARAFIALNEGO.
W I piątek miesiąca Msze św. o godz. 8:3o i 19:oo. Droga Krzyżowa o godz. 8:oo.
Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 9:oo do godz. 19:oo. Okazja do spowiedzi
rano od 7:3o do 8:oo oraz po południu od 15:oo do 18:3o. Nowenna do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:oo. Modlitwy Wstawiennicze o godz. 20:oo.
W pierwszą sobotę maja uroczystość N.M.P. KRÓLOWEJ POLSKI, głównej patronki Polski.
O godz. 7:15 medytacja. O godz. 7:3o nabożeństwo różańcowe prowadzone przez WOJOWNIKÓW MARYI. O godz. 8:oo Msza św. WYNAGRADZAJĄCA Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata. O godz. 9:15 odwiedziny chorych z posługą sakramentalną.
O godz. 18:3o nabożeństwo majowe.
O godz. 19:oo wieczorna Msza św.
Jak w każdą sobotę o godz. 19:oo w świetlicy parafialnej spotkanie AA – grupa BARTEK.
Za tydzień V Niedziela Wielkanocy i I miesiąca maja. O godz.8:oo Msza św. w intencji
RÓŻ ŻYWEGO RÓŻAŃCA i ich rodzin.
Od godz. 13:oo do godz. 19:oo adoracja Najświętszego Sakramentu.
O godz. 15:oo koronka do Bożego Miłosierdzia w rycie Łagiewnickim prowadzona przez Wspólnotę „FAUSTINUM”. Po modlitwach spotkanie formacyjne dla „FAUSTINUM”
O godz. 18:3o nabożeństwo majowe. O godz. 19:oo wieczorna Msza św.
Zachęcam do korzystania z czasopism, które wystawione są w gablocie przy wyjściu
z kościoła. W kawiarence jest wiele książek, które można wypożyczyć lub wziąć na własność.
Serdecznie zapraszamy do kawiarenki na ciasto, kawę i herbatę. Dziękuję przynoszącym
ciasta i nabywającym je. Zachęcam do pieczenia ciast na najbliższą Niedzielę.
Ks. Józef Hupa