12/11/2024
Ucieczka -> W brzuchu wieloryba -> Przyjęcie powołania -> W cieniu miłosierdzia
To była trasa naszej weekendowej duchowej wędrówki z Jonaszem podczas diecezjalnych rekolekcji KSM DL 🐟
W tym czasie trwaliśmy z Bogiem na Eucharystii, Adoracji, w sakramencie pojednania, rozważając Jego Słowo. Wzrastaliśmy duchowo dzięki konferencjom głoszonym przez ks. Adama. Dbaliśmy również o nasze relacje ✨
Nie bądź oporny jak Jonasz, z wdzięcznością odpowiedz na Boże wezwanie 💖